Betpas Hangi Ülkede?

Betpas Hangi Ülkede?

Bu site hakkında yabancı iddaa sitesi, kaçak iddaa sitesi gibi ifadeler kullanılmakta olup, betpas hangi ülkede? Sorusunun karşılığında, ticari işletmenin tebligat adresi ortaya çıkarmaktadır. Bu adres üzerinden uluslararası piyasaya, tabi ki Türkiye piyasasına da online olarak hizmetlerin verildiği görülebilmektedir.

Betpas Şirketinin Adresi Neresi?

Bu siteyi kuran ve işleten limited şirketinin adının, Better World olduğu görülebilmektedir. Bu şirketin ticari adresi ya da tebligat adresi incelendiğinde, Hollanda Antilleri ile karşılaşılacaktır. Heelsumstraat 51 E-Commerce Park Curacao şeklinde açık bir adres ile karşılaşılmaktadır. Şirket resmi adresini burası olarak bildirmiştir. Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üzerinden, 132 488 numaralı ticaret sicil kaydının elde edildiği görülmüştür. Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, dünya geneline bahse konu şirket tarafından, ticari anlamda ya da yasal anlamda hizmetler verilmektedir.

Betpas Tercihi Neden Hollanda Antilleri?

Peki Avrupa kökenli ya da Avrupa Birliği yasaları kapsamında kurulup işletilen bir şirket olmasına rağmen, bu site tercihi neden Hollanda Antilleri olarak gündeme getirmiştir? Aslında bunun sebebi basittir ancak, yasal bir boşluk ya da yasalarda bir eksiklik olarak düşünmemelisiniz. Birebir Avrupa Birliği yasaları geçerli durumda bulunmaktadır. Gerekçe sadece ekonomik bir şirket, vergileri düşük oranda verilmesidir. Lisans belgesi elde etme bedeli, diğer ülkelere göre düşük seviyelerde bulunmaktadır. Geçerlilik süresi dolduğunda, lisans belgesi yenileme bedelinin de diğer ülkelere göre çok çok düşük seviyelerde bulunduğu görülmektedir. Tercih tamamen ticari anlamda kurulmuş şirketlerin kâr oranını yükseltmek amacı ile Hollanda Antilleri olarak gündeme getirilmiştir.

Betpas Özellikleri Türkiye’de Kabul Edilir mi?

Yazıda, betpas hangi ülkede, yasal özellikleri, şirket bilgisi gibi konular hakkında bilgi verilmiştir? Şunu hemen belirtelim, bu ülkede kurulmuş şirket, bu site adına bağımsız denetleme kurulu olan Hollanda Antilleri denetleme komisyonu üzerinden, 80 48 numaralı lisans belgesini almıştır ve geçerlidir. Fakat şirket, şirketin ticari özellikleri ile birlikte, bu şirketin sunduğu paralı oyun seçenekleri, şirketin sunduğu tüm hizmetler ve elbette lisans belgesi, Türkiye’de kabul edilmez. Gerekçesi açıktır., Türkiye’de bahis hizmetlerini vermek isteyen şirketin, Türkiye’de kurulması gerekecek, vergileri Türkiye üzerine vermesi gerekecektir. Lisansın Türkiye’de yetkilendirilmiş kurumlardan alınması gerekecektir. Ayrıca hizmetleri arasında, paralı oyun seçeneklerinin bulunması talep edilecektir.