Betpas İletişim

Betpas İletişim

Betpas sitesinin müşteri hizmetlerine ulaşmak, herhangi bir konuyu gündeme getirip, çözüm üretmek istiyor iseniz, iletişim başlığı altında hazırlanmış farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bu site canlı destek ekibi ve elektronik posta servisleri ile sizlere Türkçe dil seçeneğinde kesintisiz bir şekilde hizmet verecektir. Her kullanıcının herhangi bir konuda müşteri hizmetlerine ulaşma bilgi ya da yardım talep etme hakkı bulunmaktadır. Müşteri hizmetlerinin iletişim seçenekleri üzerinden gerekli desteği sağladığı tespit edilmiştir.

Betpas İletişim Seçenekleri Nelerdir?

Peki müşteri hizmetlerine ulaşmanız ve bilgi almanız ya da yardım talep etmeniz konusunda hangi seçenekleri kullanabilirsiniz? 2 farklı gruptan bahsedebiliriz. Öncelikli olarak sizlere elektronik posta adreslerini kullanabileceğinizi belirtelim. Bunun haricinde kullanabileceğiniz diğer iletişim seçeneği ise, betpas canlı destek hattı olarak belirlenmiştir.

Betpas Canlı Desteğe Nasıl Bağlanılır?

Canlı destek birebir müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşmeniz anlamına gelecektir. Bir müşteri hizmetleri temsilcisi ile bir kullanıcı karşılıklı olarak yazarak sohbet ya da görüşme ortamında iletişim kurabilmektedir. Nasıl bağlantı sağlayacaksınız? Önce giriş işlemini gerçekleştirin, siteyi açın, sağ alt köşeye doğru bakın, sarı renkli Türkçe hazırlanmış destek şeklinde bir buton olduğunu göreceksiniz. Tıklama işlemini yapın, bir pencere açılacaktır. Bu pencerede sizlerden isim, soy isim bilgisi, elektronik posta adresi bilgisi ve kullanıcı adı bilgisi talep edilecektir. Bu bölümleri doldurmalısınız. Sitede açmış olduğunuz hesabınıza ait bilgileri gireceksiniz. En alt bölümde gördüğünüz star chatting butonuna basmanız gerekmektedir. Bu işaretleme yani tıklama işlemini yaptıktan sonra bekleme süreniz, en fazla 30 saniye olacaktır. Türkçe dil seçeneğinde müşteri hizmetleri görüşmeye katılacaktır.

Betpas Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Site içeriğinde bize ulaşın bölümünde de bir inceleme yaptığınızda, müşteri hizmetleri olarak hazırlanmış bölümlerin 7 gün ve 24 saat boyunca çalıştığı şeklinde bilgi paylaşıldığını göreceksiniz. Türkiye’de oldukça sık karşılaşılan resmi tatiller, dini tatiller, müşteri hizmetleri ile görüşmenize engel değildir. Cumartesi, Pazar dahil olacak şekilde, 365 gün ve günün herhangi bir saatinde müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Betpas Mail Adresi İle İletişim Bilgisi Nedir?

Mail adresi ile iletişim kurabilmeniz için, Müşteri Destek Hizmetleri konusunda kullanabileceğiniz ya da kullanmanız gereken elektronik posta adresi, destek@betpas.com olmak zorundadır. Reklam ve ortaklık programları hakkında kullanmanız gereken orijinal elektronik posta adresi affiliates@betpas.com olmak zorundadır. Son olarak finansal işlemler yani para yatırma ve çekme işlemleri konusunda kullanmanız gereken adres ise, finans@betpas.com olmak zorundadır. Bu orijinal adresleri üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Betpas Destek Sistemi Kullanımı

Destek sistemi yani müşteri hizmetleri ya da iletişim seçenekleri kullanımı basittir. Her gün, her saat kullanabileceğinizi ifade ettik. Ayrıca elektronik posta adreslerinin yayınladığı, canlı destek ile nasıl bir şekilde görüşebileceğinizi sizlere anlattık. Bu bölümlerin tamamında iletişim karşılıklı olarak Türkçe gerçekleşecektir. Dil konusunda sıkıntı çekmenize gerek bulunmamaktadır. Destek konusunda farklı konu departmanları ya da başlıkları şeklinde düşünmenize gerek yoktur. Bahisler, oyunlar, promosyonlar, para yatırma, para çekme, üyelik işlemleri, hesap dondurma, hesap askıya alma, belge talepleri, şikayet konuları, yardım talepleri, sorular, öneriler, görüşler, beklentiler ve benzeri her türlü konuda destek hizmetlerini yani müşteri iletişim seçeneklerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Betpas Elektronik Posta İle Bildirim Nasıl Yapılır?

Peki herhangi bir konuyu gündeme getirmek istediğinizde, nasıl elektronik posta ile irtibata geçmelisiniz. Nasıl davrandığınızda sizlere daha hızlı geri dönüş sağlanacaktır? Öncelikli olarak şunu belirtelim. Elektronik posta gönderecek iseniz, üye olma aşamasında sizin tarafınızdan yazılmış elektronik posta adresini kullanacaksınız. Sistemde kayıtlı elektronik posta adresini kullanmak zorundasınız. Genel konular için müşteri destek şeklinde, reklam ve ortaklık için yukarıda belirtilmiş şekilde, para yatırma çekme işlemleri için finans şeklinde belirlenmiş elektronik posta adreslerini kullanmalısınız. Konu bölümünü mutlaka yazın. Buraya ilgili departmana hızlı bir şekilde sevk edilmesi ve hızlı bir şekilde geri dönüş yapılması için, kısa kelimeler ile özet yapın. Para yatırdım, hesaba geçmedi, para çekme talimatı gerçekleşmedi, promosyon hesabıma yatmadı, SMS iptali yapılmadı gibi konu başlıklarını kullanın. Kısa ve net olsun. Mesaj bölümüne gerekli açıklamayı, anlaşılır bir dil ile yapın. Uzatmanızı gerek yoktur. Karşılaştığınız sorunu tane tane tarif edin. İlgili departman alacak ve inceleyip sizlere geri dönüş yapacaktır.

Betpas E-Posta Geri Dönüş Süresi

Kısaca bu konu hakkında da bilgi verelim. Bir elektronik posta gönderdiğinizde, departman temsilcileri tarafından alınır, incelenir, en fazla 60 dakika içerisinde sizlere aynı seçenek yani elektronik posta seçeneğini üzerinden geri dönüş yapılır. Gördüğünüz gibi hızlı geri dönüş yapıldığı tespit edilebilmiştir. Canlı destek ile görüşme 30 saniyede başlar. Ancak görüşme süresi konusunda bir kısıtlama bulunmamaktadır. Siz ihtiyacınızı giderene kadar, canlı destek ile görüşebilirsiniz.

Betpas Müşteri Hizmetleri Şikayetleri Çözer mi?

Şikayet konusunda ilgili departmanlara elektronik posta ile başvuru yapabilirsiniz. Şikayet konusunda canlı destek bölümünü kullanabilirsiniz. Gerekli çözümün üretildiğini, müşteri odaklı ya da üye yanlısı bir tavır ile hareket edildiğini tespit edeceksiniz. Endişelenmeyin, mutlaka ve mutlaka geri dönüş yapılacak, elektronik posta servisinde en fazla 24 saat içerisinde cevap içerikli ve çözüm üretilmiş bir elektronik posta tarafınıza gönderilecektir.