Betpas Nasıl Kayıt İşlemi Yapabilirim?

Betpas Nasıl Kayıt İşlemi Yapabilirim?

Betpas sitesini reel anlamda kullanabilmeniz yani bu kaçak iddaa sitesinden para kazanma şansını elde edebilmeniz için, kayıt olarak tanımlanacak üyelik işlemini yapmanız gerekecektir. Betpas nasıl kayıt işlemi yapabilirim? 18 yaşında ya da üzerinde bulunuyor iseniz, daha önce hesap açıp, site tarafından yapılmış bir üyelik iptal işlemi ile karşılaşmamış iseniz, hemen kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

Betpas Kayıt Linki

Hesap açabilmeniz için, iki yöntemden bahsedebiliriz. İsterseniz önce kendiniz yeni giriş adresi ile betpas sitesini açabilir, arkasından ana ekranda gördüğünüz sarı renkli üye ol butonu üzerinden seçim işlemini yapabilirsiniz. Bu yöntem aracılığı ile başvuru belgesine ulaşacaksınız. İsterseniz yeni giriş adresini araştırmadan, betpas kayıt linki yazısı üzerinden tıklama işlemini yapabilir ve ekranlara bu üyelik başvuru belgesinin geldiğini görebilirsiniz.

Betpas Kayıt İçin Hangi Bilgileri İstiyor?

Peki hesap açmaya karar verdiğinizde, ne gibi bilgi talebi ile karşılaşacaksınız? Başvuru belgesinde kişisel bilgiler ile hesap bilgileri şeklinde iki farklı bölüm bulunmaktadır. Burada talep edilen bilgiler açıktır. Hesap bilgileri bölümünde adınız, bulunuyor ise ikinci adınız, soyadınız, elektronik posta adresiniz ve telefon numaranız talep edilmektedir. Ayrıca bu bölümde, kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Kişisel bilgiler bölümünde, cinsiyet, para birimi, doğum tarihi, ülke, şehir, açık adres bilgisi talep edilmektedir. Burada, para birimi seçeneğinde, Türk Lirası ile Euro seçeneğinin olduğunu göreceksiniz. Ayrıca, kişisel bilgiler bölümünde, giriş işlemlerinde kullanacağınız şifre belirleme işlemini de yapacaksınız. Bilgileri onayla bölümü, 18 yaşın üzerinde olduğunuzu kabul ettiğiniz bölümdür. Verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu teyit ettiğiniz ve aynı zamanda, site kural ve şartlarını okuduğunuzu, anladığınızı kabul ettiğinizi belirttiğiniz bir bölümdür.

Betpas Üye Olandan Para İstiyor mu?

Kısaca betpas nasıl kayıt işlemini yapabilirim? Sorusunun cevabı verilmiştir. Peki bu site üye olandan para istiyor mu? Üyelik başvurusu yapan, başvurusu için onay alınıp kullanmaya başlayanlar için, üyelik ücreti gibi bir para isteme işlemi yapılmayacaktır. Parasız bir şekilde üye olacaksınız. Tabi ki siteyi para ile kullanacaksınız. Fakat yatırdığınız paranın tamamı, bizzat sizler tarafından, isteğe ya da tercihe göre bahis ya da oyun hizmetlerinde kullanılacaktır.