Betpas Neden Tib Yiyor?

Betpas Neden Tib Yiyor?

Betpas sitesinin zaman zaman kapatıldığını, zaman zaman engelleme kararı ile karşılaşıldığını görebilir ve betpas neden Tib yiyor? Gibi bir sorunun karşılığını merak ediyor olabilirsiniz. Tabi ki bu site kaçaktır, tabi ki bu site yabancıdır. Böyle bir sitenin Türkiye’de hizmet vermesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Betpas Lisansı Yurtdışından Alınmıştır

Neden kapatılma kararı ile karşılaşıyor? Sorusundaki önemli etkilerden bir tanesini, betpas lisansı yurtdışından alınmıştır ifadesi ile açıklamak mümkün olacaktır. Yasal yetki belgesi, 80 48 seri numarasına sahiptir ve bu yasal yetki belgesinin Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu üzerinden alındığı görülecektir. Türkiye’de kabul edilebilmesi ya da kapatılma kararının verilmemesi için, Spor Toto teşkilat başkanlığından, Milli Piyango idaresinden ya da Türkiye jokey kulübü üzerinden lisans belgesinin alınması gerekmektedir.

Betpas Şirketi Yurt Dışında Kurulmuştur

Better World isimli şirkete bakar iseniz, bu şirketin ticari sicil kaydının yani 132 488 numaralı ticaret sicil kaydının, Hollanda Antilleri Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üzerinden elde edildiğini göreceksiniz. Şirket kuruluşu Türkiye’de tamamlanmamıştır. Türk yasaları, Türk ticari mahkemeleri ve sanayi bakanlığı devrede bulunmamaktadır. Bu yüzden tespit edilen şirket ve şirketin kurduğu site hakkında engelleme kararı verilmeye devam edilmektedir.

Betpas Paralı Oyun Hizmetleri Sunmaktadır

Son olarak, betpas neden Tib yiyor? Sorusunda, hizmet içeriklerinin etkili olduğunu göreceksiniz. Bir sitede iddia dışı seçenekler anlayışında, poker oyunları, TV oyunları, canlı casino oyunları, slot oyunları gibi oyun türleri bulunmaktadır. Problem oyun türlerinin bulunması değildir. Problem bütün oyun seçeneklerinin kullanıcılara para ile oynatılması ve oyunlardan para kazanma şansının yaratılmasıdır. Türk yasalarına bakar iseniz, bu tip oyunların para ile oynatılmasını yasalar ile engellendiğini göreceksiniz. Çevrimiçi hizmet anlayışında bu kategorilerin bulunması, beraberinde engelleme kararını getirmektedir. Peki Tib uygulanması gündeme geldiğinde ne olmaktadır? Değişen bir şey yoktur. Site Türkiye’de aktif olarak hizmetleri vermeye, yeni ve güncel giriş adresi ile devam edecektir. Yeni ve güncel giriş adresi belirlenmekte, yeniden hizmetler Türkiye ip adreslerine, sorunsuz bir şekilde verilmektedir. Yeni giriş adresini bulma konusunda da sitemizi tercih edebilirsiniz.