Betpas Para Çekme Yöntemleri

Betpas Para Çekme Yöntemleri

Betpas ile kazandığınızda, betpas para çekme yöntemleri üzerinden gün içerisinde, elbette herhangi bir günde paranızı çekebilirsiniz. Tabi ki para çekme talimatının verilmesinde, bazı kurallara uygun davranmanız gerekecektir. Şunu belirtelim, siz para çekme talimatı verdiğinizde, bu talimat öncelikli olarak finansal departman tarafından alınır. Kurallara uygun işlem yapılıp yapılmadığı kontrol edilir ve onay verilir.

Betpas Para Çekmede Standart Kurallar

Her zaman standart kurallar bulunmaktadır. Nedir bu kurallar? Para yatırmanız zorunludur. Yatırdığınız parayı kullanmanız ve en az 1 defa para kazandıktan sonra, para çekme talimatı vermeniz zorunludur. Banka hesaplarınıza para çekme talimatı verecek iseniz, adınıza kayıtlı hesapları kullanmak zorundasınız. En düşük ve en yüksek ödeme miktarlarına dikkat etmelisiniz. Para çekme talep formunu, doğru, eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundasınız. Bu şartları sağlar iseniz, sorun yaşamadan finansal departman tarafından onay almak ile birlikte, paranızı aldığınızı göreceksiniz.

Betpas Ödeme Seçenekleri

Hemen ödeme seçenekleri hakkında bilgi verelim. Banka havalesi ile para çekme, EFT ile para çekme, papara ile para çekme, TL nakit ile para çekme, e-para bozdur ile para çekme, ecopayz ile para çekme, neteller ile para çekme seçenekleri kullanılmaktadır. Bu yöntemlerde bir kez daha tekrarlayalım, havale ve EFT gibi sistemi kullanır iseniz, adınıza kayıtlı hesapları kullanmak zorundasınız. Ayrıca bu yöntemlerin tamamı ile para çekme talimatını 7 gün ve 24 saat boyunca verebilirsiniz. Her gün, her saat para çekme talimatı vermeniz mümkün olacaktır.

Betpas Para Çekme Miktarları

Son olarak, betpas para çekme yöntemleri için, standart olarak belirlenmiş miktarlar hakkında bilgi verelim. Bütün yöntemleri kapsayacak şekilde, en düşük para çekme miktarı bu sitede 100 TL olarak belirlenmiştir. Tüm kullanıcılar için, aynı kural geçerlidir. 1 günlük en yüksek para çekme miktarı kontrol edildiğinde ise, bu miktarın 30.000 TL olduğunu görebilirsiniz. 30.000 Türk Lirasına kadar tek seferde ya da iki seferde, ancak 30.000 Türk lirasını geçmeyecek şekilde, para çekme talimatı verebilirsiniz. Para çekme talimatı verdiğinizde, bütün yöntemler için geçerli olacak şekilde maksimum ödeme süresi ise, 30 dakika olacaktır.