Betpas Üye Ol

Betpas Üye Ol

İstediğiniz zaman bu yabancı iddaa ya da oyun sitesinde yer alabilirsiniz. İstediğiniz zaman üyelik işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İsteyen herkes, değerli zamanından sadece 5 dakika ayırmak suretiyle sitede kendine bir hesap meydana getirebilir. Sizler için hazırladığımız kayıt linki üzerinden hareket edebilirsiniz. Kendiniz siteye giriş işlemini gerçekleştirip, ana sayfayı açabilirsiniz. Ana sayfayı açtıktan sonra, üye ol şeklinde hazırlanmış sarı buton üzerinden de hareket edebilirsiniz.

Betpas Nasıl Üye Olunur?

Güçlü, güvenilir yapısı ile dikkat çeken bu sitede yer almak istiyor olabilirsiniz. Avantajlarından yararlanmayı düşünüyor olabilirsiniz. Bu durumda ne yapmanız gerekmektedir? Önce sizlere şunu belirtelim. Engelleme kararı ve ortaya çıkan giriş probleminden sonra, adres güncellemesi yapılmıştır. Hesap açmayı düşünüyor iseniz, betpas533 yeni giriş adresini kullanacaksınız. Ana sayfayı açtıktan sonra, sağ üst köşeye doğru bakın, dil seçeneklerinin hemen altında sarı renkli üye ol şeklinde bir buton göreceksiniz. Buradan seçim işlemini yapın. Aynı isim ile hazırlanmış bir sayfa karşınıza gelecektir. Hesap bilgileri ile kişisel bilgiler ve bilgileri onayla bölümü bulunmaktadır. Önce okuyun, anlayın ve arkasından doldurup, müşteri hizmetlerine gönderin. 5 dakika sonra cevap gelecektir. Müşteri hizmetleri sizlere aktivasyon linki gönderecektir.

Betpas Üyelik Avantajları

Klasik yüksek oran, geniş market, farklı tahminler, tek maç iddaa kuponu, eğlenceli, heyecanlı, şeffaf oyunlar gibi avantajların dışında farklı bir konudan daha bahsedelim. Tabii ki promosyon, finansal işlem, müşteri desteği, çözüm odaklı hizmet anlayışı da avantajlar arasında bulunmaktadır. Bilgi belge güvenliği, kişisel verilerin korunması kanunu hükümleri, güvenlik programları kullanılmaktadır. Tüm bunların dışında, üye olduğunuzda para vermeniz gerekmediğini bilmelisiniz. Üye olduğunuzda belge göndermeniz gerekmediğini bilmelisiniz. Bunlarda sizler için sayılabilecek avantajlar arasında bulunmaktadır.

Betpas Kayıt Linki Neden Değişiyor?

Sık bir şekilde, hazırlanmış betpas kayıt linki konusunda değişiklik yapıldığını göreceksiniz. Bunun nedeni, bu sitenin tespit edilmesi ve hakkında Türkiye’de yetki almış resmi kurum olan bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından engellenme kararının verilmesidir. Yasal özellikleri paralı oyun seçenekleri Türkiye’de, Türk yasaları nedeni ile kabul edilmemektedir. Bu yüzden kapatılmakta ya da piyasada bilinen adı ile engelleme kararı gelmektedir. Engelleme kararından sonra, yeniden hizmet anlayışında yeni giriş adresi belirlenmektedir. Adres değişmesi nedeni ile kayıt linki konusunda da değişiklik yapılmaktadır.

Betpas Üyelik İçin İstenen Bilgiler

Hangi bilgileri paylaşmanız gerekmektedir? Önce şunu belirtelim. Gerçek bir kişilik olarak, bir şahıs olarak hesap açacaksınız. Bu yüzden adınızı ve soyadınızı, bulunuyor ise ikinci adınızı paylaşacaksınız. Ülke, doğum tarihi, şehir, açık adres bilgisini paylaşacaksınız. Cinsiyetinizi belirtecek ve elektronik posta adresiniz ile birlikte, cep telefon numaranızı paylaşacaksınız. Bu sitede annenizin kızlık soyadı, T.C kimlik numarası gibi yüksek güvenlik derecesine sahip olan herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmayacaksınız.

Betpas Hesap Açana Promosyon Veriyor mu?

Yeni bir hesap açtığınızda yani ilk defa hesap açma işlemini yaptığınızda, tanışma olarak da tanımlanacak bir promosyon alacaksınız. Bu promosyonun adı 30 Türk Lirası deneme promosyonu olarak belirlenmiştir. Bedava promosyon aldığınızı göreceksiniz. Para yatırmayacaksınız. Sadece yeni ve ilk defa hesap açtığınız için, bu promosyonu alma hakkına sahip olacaksınız.

Betpas Üyelik İçin Kullanılacak Adres

Şu an için üye olmak amacıyla kullanabileceğiniz adres, betpas533.com olmuştur. Bu adres hakkında bir engelleme kararı verilir ise, bu adresin kapatıldığı görülür ise, bir sonraki adrese yine sitemiz ve paylaşımlarımız üzerinden ulaşmanız mümkün olacaktır.

Betpas Üyelik İle Canlı Maç İzlenir mi?

Bu sitenin ekstra avantaj ya da özelliklerinden bir tanesi, betpas TV bölümü olacaktır. Bir hesap açtığınızda, elbette üyelik bilgileriniz dahilinde site üzerinden canlı maç izleyebilirsiniz. Üstelik alacağınız bu hizmet için para ödemenize gerek yoktur. Bedava canlı maç izle özelliğini kullanacaksınız. Üye olmak sureti ile betpas TV bölümünü kullanmanız, bedava canlı olarak izlediğiniz karşılaşmaya hesabınızdaki paralar ile canlı iddaa oynamanız ve kazanma şansını izlemeniz anlamına gelecektir.

Betpas Üyelik İçin Hesaptan Para Keser mi?

Ücretsiz üyelik işlemi geçerlidir. Herhangi bir para talebi ile karşılaşmazsınız. Para talep edildiğini, üyelik için para talep edildiğini görüyor iseniz, orijinal yeni giriş adresini kullanıp, kullanmadığınızdan emin olmanız gerekecektir. Ayrıca üye olmak için, onay almak için para talep edilmez. Bunun ile birlikte para yatırımı yapmanız durumunda, yatırdığınız para üzerinden de abonelik ücreti ya da üyelik ücreti gibi bir kesintinin yapılmadığını göreceksiniz.

Betpas Üyelik Aktivasyon Linki Gelmedi

Siteye giriş yapmış olabilirsiniz. Başvuru formunu doldurup, göndermiş olabilirsiniz. 5 dakika bekledikten sonra, elektronik posta adresinin gelen kutusunu kontrol ettiğinizde aktivasyon linki gelmediğini görmüş olabilirsiniz. Bu durumda sizlere tavsiyemiz öncelikli olarak önemsiz postalar bölümüne bakmanız olacaktır. Bazı kullanıcıların aktivasyon linkleri bu bölüme gelebilmektedir. Burada da göremiyor iseniz, iki ihtimal karşınıza çıkacaktır. İlk ihtimal yaşanan bir teknik problemdir. Böyle bir durumda müşteri hizmetlerine elektronik posta gönderebilir ve aktivasyon linki sorgulaması yapabilirsiniz. Diğer ihtimal verdiğiniz bilgilerde hata bulunmasıdır. Verdiğiniz bilgilerle daha önce hesap açılmış olmasıdır. Benzer bir olumsuzluğun yaşanmasıdır. Bu durumda onay alamayacaksınız ve aktivasyon linki tarafınıza gönderilmeyecektir.